Hatü İnşaat İhracat ve Ticaret Ltd. Şti.

Başarılı çalışmalarını kurulduğu 14 Şubat 1984 tarihinden bu yana devam ettiren HATÜ İNŞAAT kaliteden ödün vermeyen yapısıyla, Ankara’da Pvc pencere uygulamasının önde gelenleri arasında yerini almıştır. Ağırlıklı olarak renovasyon, kış bahçesi, balkon kapatma alanlarında faaliyetlerini sürdüren HATÜ İNŞAAT, yenilikçi anlayışı, deneyimli ve iyi eğitimli personeli, profesyonel üst kadrosu ve modern makine ekipmanıyla, faaliyet alanlarını genişletmiş, sektördeki yerini sağlamlaştırarak yükselmeye devam etmiştir.

Teknolojik ve ekonomik gelişmeleri yakından takip eden, değişen dünya standartlarını faaliyetlerinde uygulamaya dikkat eden, sosyal sorumluluk bilincine sahip, doğaya ve çevreye, çalışanlarına saygılı HATÜ İNŞAAT, başlanan her projenin, müşteri taleplerine uygun olarak, zamanında, üst düzey tekniklerle, istenen kalite ve bütçe sınırları içinde bitirilmesini ana kalite politikası olarak benimsemiştir.

34 yıldır kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat ve plastik doğrama sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren HATÜ İNŞAAT, pek çok projeyi başarıyla tamamlayarak sektörün ilgili segmentinin lider markalarından biri haline gelmiştir.

Referansları arasında çeşitli müstakil villa ve daireler, lüks siteler ve apartmanlar, ofisler, hastaneler ve fabrikalar yer almaktadır.

Bugüne kadar binlerce konut kullanıcısının Pimapen doğramalarının renovasyon işlerini gerçekleştiren ve koşulsuz müşteri memnuniyetini muhafaza eden HATÜ İNŞAAT; Tunalı Hilmi Caddesi No:49 Küçükesat/Ankara adresinde hizmet vermektedir.